Birim Kalite Komisyonu
|
Prof.Dr.Yeşim YEŞİLOĞLU(Başkan)
Dr.Öğr.Üyesi Hatice PALÜZAR
Öğr.Gör.Damla Zeynep ÜTEBAY
Doç.Dr.Gökhan AÇIK
Dr.Öğr.Üyesi Gizem Çağla DÜLGER
Dr.Öğr.Üyesi Duygu ŞAHİN GÜL
Dr.Öğr.Üyesi Fatmagül HALICI DEMİR
Öğr.Gör.Çağla YUMUK MERCAN
Öğr.Gör.Selin ALADAĞ
Yük.Ok.Sekreteri Servet SÜT
Bilgisayar İşletmeni Funda BÜYÜKAYDIN
Bilgisayar İşletmeni Serkan GECEGEZEN
Öğrenci Kerem Yılmaz SARHAN
|
Kalite Güvencesi Otomasyon Sorumluları
|
Prof.Dr.Yeşim YEŞİLOĞLU Dr.Öğr.Üyesi Duygu ŞAHİN GÜL Bil.İşl.Serkan GECEGEZEN
|
Akreditasyon Birim Sorumlusu
|
Doç.Dr.Gökhan AÇIK
|
Bologna Süreci Sorumluları
|
Dr.Öğr.Üyesi Fatmagül HALICI DEMİR
Öğr.Gör.Gülce ÖZCAN
Öğr.Gör.Sedat KOCADOĞAN
Öğr.Gör.Zeynep ÇETİN
Dr.Öğr.Üyesi Hatice PALÜZAR
Öğr.Gör.Selin ALADAĞ
|
Eğitim-Öğretim Komisyonu
|
Dr.Öğr.Üyesi Hatice PALÜZAR(Başkan)
Dr.Öğr.Üyesi Duygu ŞAHİN GÜL
Doç.Dr. Halide KARABIYIK
Dr.Öğr.Üyesi Gizem Çağla DÜLGER
Öğr.Gör.Derya ALTINTAŞ
Öğr.Gör.Çağla YUMUK MERCAN
|
Burs Komisyonu |
Prof.Dr. Ünal GEÇGEL(Başkan)
Öğr.Gör.Zeynep ATEŞ
Öğr.Gör.Zeynep ÇİFTÇİ
Dr.Öğr.Üyesi Gizem Çağla DÜLGER
Dr.Öğr.Üyesi Şafak YILDIRIM
|
3+1 Eğitim Sistemi Komisyonu
|
Dr.Öğr.Üyesi Hatice PALÜZAR(Başkan)
Dr.Öğr.Üyesi Şafak YILDIRIM
Öğr.Gör.Damla Zeynep ÜTEBAY
Öğr.Gör.Zeynep ÇETİN
Öğr.Gör.Çağla YUMUK MERCAN
Öğr.Gör.Zeynep ÇİFTÇİ
|
Mezun İletişim Komisyonu
|
Kimya Teknolojisi: Dr.Öğr.Üyesi Hatice PALÜZAR
Yağ Endüstrisi: Dr.Öğr.Üyesi Gizem Çağla DÜLGER
Laboratuvar Teknolojisi: Dr.Öğr.Üyesi Duygu ŞAHİN GÜL
Gıda Teknolojisi: Öğr.Gör.Damla Zeynep ÜTEBAY
Eczane Hizmetleri: Öğr.Gör.Selin ALADAĞ
Aşçılık: Öğr.Gör.Çağla YUMUK MERCAN
|
Birim Anket Komisyonu
|
Dr.Öğr.Üyesi Hatice PALÜZAR(Başkan) Öğr.Gör.Damla Zeynep ÜTEBAY Öğr.Gör.Sedat KOCADOĞAN
|
Kariyer Merkezi Birim Sorumlusu
|
Öğr.Gör.Selin ALADAĞ
|
Akademik Teşvik Komisyonu
|
Prof.Dr.Zeynep ERDOĞAN Doç.Dr. Halide KARABIYIK Doç.Dr.Gökhan AÇIK |
Yatay Geçiş Komisyonu
|
Asil Üyeler
Prof.Dr.Ünal GEÇGEL (Başkan)
Öğr.Gör.Zeynep ATEŞ
Dr.Öğr.Üyesi Fatmagül HALICI DEMİR
Yedek Üyeler
Dr.Öğr.Üyesi Hatice PALÜZAR
Öğr.Gör.Gülce ÖZCAN
Öğr.Gör.Zeynep ÇETİN
Öğr.Gör.Selin ALADAĞ
|
Yabancı Uyruklu Öğrenci Danışmanı
|
Dr.Öğr.Üyesi Hatice PALÜZAR
|
Engelli Öğrenci Danışmanı
|
Dr.Öğr.Üyesi Şafak YILDIRIM
|
Erasmus Birim Koordinatörü
|
Dr.Öğr.Üyesi Hatice PALÜZAR
|
Mevlana Birim Koordinatörü
|
Öğr.Gör.Bilge AFŞAROĞLU
|
Farabi Birim Koordinatörü
|
Öğr.Gör.Bilge AFŞAROĞLU
|
LABORATUVAR SORUMLULARI
|
Yağ Endüstrisi Laboratuvarı
Öğr.Gör.Gülce ÖZCAN
Kimya Teknolojisi Laboratuvarı
Öğr.Gör.Zeynep ÇETİN
Gıda Teknolojisi Laboratuvarı
Doç.Dr. Halide KARABIYIK
Dr.Öğr.Üyesi ŞAFAK YILDIRIM
Gıda Uygulama Laboratuvarı (I-II)
Dr.Öğr.Üyesi Fatmagül Halıcı DEMİR
Uygulama Mutfağı I
Öğr.Gör.Sedat KOCADOĞAN,
Öğr.Gör.Zeynep ATEŞ
Uygulama Mutfağı II
Öğr.Gör.Çağla YUMUK MERCAN
Bilgisayar Laboratuvarı sorumlusu
Öğr.Gör.Sedat KOCADOĞAN
|
Laboratuvar Sorumluları ile birlikte Cihaz Takibi Sorumlusu
|
Öğr.Gör.Bilge AFŞAROĞLU
Teknisyen Çetin BİÇER
|